Search icon

BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU

Dane

Nazwa: BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU
Krótka nazwa: BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU
Data rejestracji: 22 kwi 2004 (21 lat temu)
Forma prawna: SPÓŁDZIELNIA
Status: CZYNNY
KRS: 0000204061
NIP: 5550006281
REGON: 00049476900000
Adres: DR ZIELIŃSKIEGO, 4, CZERSK, 89-650, CZERSK, POLSKA

Dane kontaktowe

Email: INFO@BSCZERSK.PL

Dane podatkowe

NIP: 5550006281
Data rejestracji: 20 sty 2012
Status: Czynny

Konta bankowe

Numer konta Nazwa banku Adres banku
85161000060000806420000006 SGB-BA Centrala ul. Szarych Szeregów 23A 60-462 Poznań POLSKA

Działania

Przedmiot Przewazajacej Dzialalnosci (1)

#6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE

Przedmiot Pozostalej Dzialalnosci (1)

#6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH

Beneficjenci

Imię Funkcja
IWONA SABINIARZ Beneficjent
LUCYNA ANNA DEMBEK Beneficjent
KATARZYNA ELŻBIETA ŚWIATOWA Beneficjent
IWONA SABINIARZ zgłaszający - członek zarządu
LUCYNA ANNA DEMBEK zgłaszający - członek zarządu

Pełnomocnicy

Imię Funkcja Mianowany w dniu Zrezygnował w dniu Notatki
JOANNA SOBIERAJ Pełnomocnik 2018-07-09 2020-09-01 PODPISYWANIE ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY KREDYTU UDZIELONEGO KLIENTOWI BANKU DO KWOTY NIEPRZEKRACZAJĄCEJ 80.000,00 PLN (SŁOWNIE PLN: OSIEMDZIESIĄT TYSIĘCY 00/100) ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH TEJ UMOWIE KREDYTOWEJ (ZA WYJĄTKIEM DOKUMENTÓW SKŁADANYCH DO SĄDU CELEM USTANOWIENIA ZABEZPIECZENIA) W DOWOLNYM POWIĄZANIU Z INNĄ OSOBĄ PRZEZ ZARZĄD BANKU UPEŁNOMOCNIONĄ ALBO Z CZŁONKIEM ZARZĄDU BANKU.
BARBARA BONIN Pełnomocnik 2018-03-12 2023-08-31 1. PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU. PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: - UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH (TZN. INNYCH NIŻ TABELA OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE DEPOZYTY) ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, - UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI, 2. JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM: BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH (TZN. ZGODNYCH Z OGÓLNĄ TABELĄ OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TYPOWYCH TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE W BANKU DEPOZYTY). PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE.
MAGDALENA EWA METLICKA Pełnomocnik 2018-07-09 Brak danych 1. PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU, PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: - UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH (TZN. INNYCH NIŻ TABELA OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TERMINÓW NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE DEPOZYTY)ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, - UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI, 2. JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM: BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH (TZN. ZGODNYCH Z OGÓLNĄ TABELĄ OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TYPOWYCH TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE W BANKU DEPOZYTY). PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE.
DOMINIKA KOTŁOWSKA Pełnomocnik 2018-07-09 2019-02-13 1.PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU, PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: -UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, -UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI, 2.JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO) UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH. PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE, 3.PODPISYWANIE ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY KREDYTU UDZIELONEGO KLIENTOWI BANKU DO KWOTY NIEPRZEKRACZAJĄCEJ 80.000,00 PLN ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH TEJ UMOWIE KREDYTOWEJ (ZA WYJĄTKIEM DOKUMENTÓW SKŁADANYCH DO SĄDU CELEM USTANOWIENIA ZABEZPIECZENIA) W DOWOLNYM POWIĄZANIU Z INNĄ OSOBĄ PRZEZ ZARZĄD BANKU UPEŁNOMOCNIONĄ ALBO Z CZŁONKIEM ZARZĄDU BANKU.
JOANNA WOJCIECHOWSKA Pełnomocnik 2018-07-09 2019-02-13 1.PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU, PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: - UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH (TZN. INNYCH NIŻ TABELA OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TERMINÓW NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE DEPOZYTY)ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, - UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI, 2. JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM: BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH (TZN. ZGODNYCH Z OGÓLNĄ TABELĄ OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TYPOWYCH TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE W BANKU DEPOZYTY). PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE,
KAROLINA ANDŻELIKA WITKOWSKA Pełnomocnik 2019-10-23 2020-09-01 1. PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU, PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: - UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH (TZN. INNYCH NIŻ TABELA OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TERMINÓW NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE DEPOZYTY)ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, - UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI, 2. JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM: BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH (TZN. ZGODNYCH Z OGÓLNĄ TABELĄ OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TYPOWYCH TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE W BANKU DEPOZYTY). PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE.
PATRYCJA BEATA PESTKA Pełnomocnik 2020-11-20 Brak danych 1. PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU. PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: - UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH (TZN. INNYCH NIŻ TABELA OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE DEPOZYTY) ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, - UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI, 2. JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM: BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH (TZN. ZGODNYCH Z OGÓLNĄ TABELĄ OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TYPOWYCH TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE W BANKU DEPOZYTY). PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE.
KINGA CZAPIEWSKA Pełnomocnik 2023-08-31 Brak danych 1. JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM: BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH (TZN. ZGODNYCH Z OGÓLNĄ TABELĄ OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TYPOWYCH TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE W BANKU DEPOZYTY). PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE. 2. PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU. PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: - UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH (TZN. INNYCH NIŻ TABELA OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE DEPOZYTY) ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, - UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI.
PATRYCJA LEMAŃCZYK Pełnomocnik 2023-08-31 Brak danych 1. JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM: BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO- ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH (TZN. ZGODNYCH Z OGÓLNĄ TABELĄ OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TYPOWYCH TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE W BANKU DEPOZYTY). PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE. 2. PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU. PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: - UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH (TZN. INNYCH NIŻ TABELA OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE DEPOZYTY) ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, - UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI 3. PODPISYWANIE ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY KREDYTU UDZIELONEGO KLIENTOWI BANKU DO KWOTY 255 550,00 PLN (SŁOWNIE PLN: DWIEŚCIE PIĘĆDZIESIĄT PIĘĆ TYSIĘCY PIĘĆSET PIĘĆDZIESIĄT 00/100) ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH TEJ UMOWIE KREDYTOWEJ ( ZA WYJĄTKIEM DOKUMENTÓW SKŁADANYCH DO SĄDU CELEM USTANOWIENIA ZABEZPIECZENIA) W DOWOLNYM POWIĄZANIU Z INNĄ OSOBĄ PRZEZ ZARZĄD BANKU UPEŁNOMOCNIONĄ ALBO Z CZŁONKIEM ZARZĄDU BANKU.
AGNIESZKA BURDZIŃSKA DORAWA Pełnomocnik 2023-08-31 2024-04-12 1. PODPISYWANIE JEDNOOSOBOWO ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH WYMIENIONYM UMOWOM, ZAWARTYCH Z KLIENTAMI BANKU. PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO: - UMÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH JEŚLI BANK ZAWIERA JE Z KLIENTEM NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH (TZN. INNYCH NIŻ TABELA OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE DEPOZYTY) ORAZ DO UMÓW RACHUNKÓW LOKATY TERMINOWEJ, - UMÓW ZAWIERANYCH Z OSOBAMI ZATRUDNIONYMI W BANKU I ICH MAŁŻONKAMI, CZŁONKAMI ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ BANKU ORAZ ICH MAŁŻONKAMI, 2. JEDNOOSOBOWE PODEJMOWANIE DECYZJI W SPRAWIE ZAŁOŻENIA BĄDŹ ODMOWY ZAŁOŻENIA KLIENTOWI RACHUNKU ROZLICZENIOWEGO (W TYM: BIEŻĄCEGO I POMOCNICZEGO), UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWEGO, UMOWY RACHUNKU OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWEGO, UMOWY RACHUNKU LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ, ZGODY ALBO ODMOWY ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO TEGO RACHUNKU ORAZ WYDANIA BĄDŹ ODMOWY WYDANIA DO RACHUNKU KART BANKOWYCH I KART BANKOMATOWYCH. PEŁNOMOCNICTWO MA ZASTOSOWANIE DO RACHUNKÓW BANKOWYCH (I ZWIĄZANYCH Z NIMI INNYCH PRODUKTÓW, TJ. KART BANKOWYCH, BANKOMATOWYCH I ELEKTRONICZNEGO DOSTĘPU DO RACHUNKÓW) JEŚLI KLIENT WNIOSKUJE O ICH OTWARCIE NA WARUNKACH OGÓLNYCH (TZN. ZGODNYCH Z OGÓLNĄ TABELĄ OPŁAT, PROWIZJI, STÓP OPROCENTOWANIA I TYPOWYCH TERMINÓW, NA JAKIE MOGĄ BYĆ SKŁADANE W BANKU DEPOZYTY). PEŁNOMOCNICTWO NIE OBEJMUJE DECYZJI W ZAKRESIE RACHUNKÓW BANKOWYCH, O ZAŁOŻENIE KTÓRYCH WNIOSKUJĄ OSOBY ZATRUDNIONE W BANKU I ICH MAŁŻONKOWIE, CZŁONKOWIE ZARZĄDU I ICH MAŁŻONKOWIE ORAZ CZŁONKOWIE RADY NADZORCZEJ I ICH MAŁŻONKOWIE. 3. PODPISYWANIE ZA BANK SPÓŁDZIELCZY W CZERSKU UMOWY KREDYTU UDZIELONEGO KLIENTOWI BANKU DO KWOTY NIEPRZEKRACZAJĄCEJ 80.000,00 PLN (SŁOWNIE PLN: OSIEMDZIESIĄT TYSIĘCY 00/100) ORAZ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW TOWARZYSZĄCYCH TEJ UMOWIE KREDYTOWEJ (ZA WYJĄTKIEM DOKUMENTÓW SKŁADANYCH DO SĄDU CELEM USTANOWIENIA ZABEZPIECZENIA) W DOWOLNYM POWIĄZANIU Z INNĄ OSOBĄ PRZEZ ZARZĄD BANKU UPEŁNOMOCNIONĄ ALBO Z CZŁONKIEM ZARZĄDU BANKU. NINIEJSZE PEŁNOMOCNICTWO NIE MA ZASTOSOWANIA DO UMÓW KREDYTOWYCH ZWIĄZANYCH Z FINANSOWANIEM PRZEDSIĘWZIĘĆ INWESTYCYJNYCH: 1) W RAMACH INICJATYWY JEREMIE, 2) ZE ŚRODKÓW POWIERZONYCH W RAMACH RPO WP 2007-2013, 3) ZE ŚRODKÓW POWIERZONYCH W RAMACH RPO WP 2014-2020 (W TYM WNIOSKÓW DOTYCZĄCYCH KREDYTU INWESTYCYJNEGO DLA MMP I KREDYTU PROFILOWANEGO DLA MŚP, DOFINANSOWANYCH Z EFRR I BUDŻETU PAŃSTWA).

Osoby będące członkami organu nadzorczego

Imię Funkcja Mianowany w dniu Zrezygnował w dniu
GRZEGORZ BOROWSKI Członek Organu Nadzoru 2004-04-22 Brak danych
CZESŁAW ODYA Członek Organu Nadzoru 2004-04-22 Brak danych
HENRYK MINIKOWSKI Członek Organu Nadzoru 2004-04-22 Brak danych
JÓZEF RESZKA Członek Organu Nadzoru 2004-04-22 2014-07-24
ELŻBIETA HERING Członek Organu Nadzoru 2004-04-22 2022-07-13
CZESŁAW NIERZWICKI Członek Organu Nadzoru 2006-10-27 Brak danych
MARIA WANTA Członek Organu Nadzoru 2014-07-24 Brak danych
JADWIGA REGINA DOBEK Członek Organu Nadzoru 2018-08-27 Brak danych
GERTRUDA STANISŁAWA CICHOCKA Członek Organu Nadzoru 2022-07-13 Brak danych
LECH WŁADYSŁAW BABIŃSKI Członek Organu Nadzoru 2004-04-22 2006-10-27

Osoby z uprawnieniami

Imię Funkcja Inne uprawnienia
IWONA SABINIARZ Beneficjent WICEPREZES
LUCYNA ANNA DEMBEK Beneficjent WICEPREZES
KATARZYNA ELŻBIETA ŚWIATOWA Beneficjent PREZES

Osoby będące członkami organu uprawnionego do reprezentowania organizacji

ORGAN REPREZENTACJIZARZĄD

Sposób reprezentacjiDWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU I PEŁNOMOCNIK LUB DWÓCH PEŁNOMOCNIKÓW USTANOWIONYCH BEZPOŚREDNIO PRZEZ ZARZĄD. OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU BANKU PRZY ZAWIERANIU UMÓW RACHUNKU BANKOWEGO, O KTÓRYCH MOWA W ART.49 UST.1 PRAWA BANKOWEGO SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU LUB PEŁNOMOCNIK USTANOWIONY BEZPOŚREDNIO PRZEZ ZARZĄD.

Imię Funkcja Mianowany w dniu Zrezygnował w dniu
IWONA SABINIARZ WICEPREZES 2013-08-13 Brak danych
TOMASZ JAN CZAPIEWSKI WICEPREZES 2010-08-23 2013-08-13
JOLANTA MARIA FIEREK PREZES ZARZĄDU 2004-04-22 2013-10-04
TOMASZ JAN CZAPIEWSKI VICE PREZES 2004-04-22 2010-08-23
MARIA WANTA CZŁONEK ZARZĄDU 2005-06-06 2010-08-23
MARIA WANTA WICEPREZES 2010-08-23 2010-12-09
KATARZYNA ELŻBIETA ŚWIATOWA WICEPREZES 2010-08-23 2013-12-31
KATARZYNA ELŻBIETA ŚWIATOWA PREZES 2013-12-31 Brak danych
LUCYNA ANNA DEMBEK WICEPREZES 2010-12-09 Brak danych
ZOFIA MARIA ŚWIATOWA CZŁONEK ZARZĄDU 2004-04-22 2005-06-06

Data ostatniej aktualizacji: 08 lis 2024

Źródła:

Portal Rejestrów Sądowyc